החזרת אהבה - לאה שירה גד לפי הקבלה 
  הכי מצליחה בהחזרת אהבה לפי הקבלה המלצות והצלחות.
 כישוף הכישופים החזרת אהבה חזק לכל החיים קבלה מעשית טיפולי אהבה  אני מטפלת כבר 40 שנה ומטפלת בהצלחה בלב כואב שבור אכזבות ובגידות
מהעיתונות -בעיתון לאשה וידיעות
אודות לאה            אמצעי תשלום 


התקשרו לקבל תקשור שנתיים קדימה בדיקת כל תחומי החיים
הקליקו על הקישור ותעברו למאמרים שלי

https://www.articles.co.il/author/1957 
 
                                            כוח הידע -שליטה בגורלך!
 
אספתי חומר רב מניסיוני משך 35 שנים כמדיום בתחום הקבלה המעשית .ברשותי מאות ספרי קבלה עתיקים
עם שמות ,כוחות ולחשים...בספר זה

סודות הקבלה המעשית אחשוף בפני הקוראים את שנות עבודתי הרבות הניסיון והסודות
לעבודה עם הקבלה,לכל מי שמתעניין בחומר מיוחד זה צפויה חוויה על חושית. 
 

ספר "סודות הקבלה המעשית" 

אני לאה שירה גד מדיום מתקשרת לפי הקבלה,למדתי עשרות שנים קבלה ,כוח האותיות והשמות,עדיין לומדת משווה בין עשייה לתאוריה מצליבה ידע מעשי עם פרקטיקה

איך משתתפים?

על מנת לקבל את ספר סודות הקבלה המעשית עליכם להמתין שהספר יצא הספר יצא לדרך בעוד חודש ימים .כל שעליכם לעשות על מנת ללמוד מספר יחודי זה ולהעשיר את הידע האישי,  לדעת איך לעשות פעולות חזקות ולשנות דברים אליכם.המהדורה הראשונה תהיה מיוחדת ,חתומה ונדירה.

יש כאן לינק על אפשרויות תשלום

על הספר

הספר הוא ספר קבלה מעשית. התוכן: מביא לקורא חוויה מעולמות עליונים. מחדד את החשים הנסתרים ומעלה את רמת המודעות לחוש,להרגיש,לקלוט ולבצע.

בספר חלק ראשון הבנות מתחום הכוחות הנסתרים ביקום שלנו וביקום העליון הנסתר מאיתנו. לאחר שנתמחה בכוח האותיות נלמד על כוח הספירות,משמעות הכוכבים,השילוב ביניהם. בהמשך נעבור למשמעות של עשר הספירות וכוחן המשמעותי בחיינו. נגיע לאחר לימוד זה לבצע פעולות מהקבלה המעשית ,פעולות שיש בהן את הכוח המסתורי המאגי   הספר מיועד לכל מי שנמשך למסתורי בחיינו ,לפענוח סודות ולבצע פעולות שיש בהן כוח .עלי לציין שצריך ללמוד ספר זה לאנשים נקיי כפים ללא כוונות נסתרות של חומר או בצע  על מנת לא לעשות שימוש ברעה לחומר זה.


אני מאוד רוצה להעניק ידע למתעניינים בסוד החיים והחומר שברשותי יכול לשנות חיים לכל מי שאוהב את התחום.

לצורך זאת בעזרתכם האדיבה שותפים יקרים תוכלו להתעדכן ולהיות בקיאים בחומר שמעולם לא פורסם.

מודה לכם מראש באהבה גדולה.


קצת עלי

אם לשני ילדים וסבתא ל4 נכדים שני זוגות תאומים בנים.מאז ילדותי ראיתי דברים לא מובנים כמו רוחות מהעבר שהגיעו אלי למיטה בלכתי לישון ועודני ילדה בת 8 מפוחדת .המשפחה הביאה אלי רב ששם סכין מתחת לכרית שלי וספר תורה לידי על מנת להרתיע את הרוחות שנמשכו אלי.היום אני מבינה שבגלל רגישותי הרבה הם הרוחות קלטו שיוכלו לתקשר באמצעותי,לכן הגיעו אלי כל ערב.

אני כאן, בשבילך. שמי לאה שירה גד ואני רואה את הנסתר, מדיום ונומרולוגית

לאה שירה גד , מיסטיקנית עם ניסיון של 30 שנה, בעלת שם עולמי בתחום התקשור והקבלה. מתמחה במאגייה, אסטרולוגיה קבלית, קבלה מעשית, חיזוי תקשור, פתיחת גורל ומזל, פירוש חלומות, הסרת קללות ועין הרע. מקבלת מסרים מלמעלה, מברכת לפרנסה ובריאות. נומרולוגיה: מספקת תשובות מידיות בתיקון שמות, הוספת שם, בדיקת שמות. שיטה מיוחדת בלעדית לבדוק התאמה זוגית לפי הקבלה. הצלחות בהחזרת אהבה בין בני זוג, בעל ואשה. בודקת לפי הקבלה מדוע יש חסימות בזוגיות? למה הבת רווקה עדיין? מייעצת ובודקת כישוף ועין הרע, עוסקת בטיהור בתים מקללה וחלילה אסונות.
לאה שירה גד מתקשרת מילדות עם מלאכים באמצעות ספר תהילים, פותחת גורל עם האר"י הקדוש, רואה ישויות אור, טלפתית מדהימה, מקבלת מסרים ויודעת את סודות הקבלה להביא ריפוי לאנשים ושיפור בכל תחומי החיים. מעבירה הילינג קבלי  רפואי עם אותיות הקבלה, דרך שיחה טלפונית, מייעצת ומאמנת, מחזקת ומעלה את התדר לאנשים במצוקה וחוסר החלטיות.
 
חושפת את הסודות הכמוסים של פרטי חייכם, נכנסת לרבדים הכי עמוקים ונסתרים ומפרטת בפניכם תקופות חיים בדיוק רב שמדהים את הפונים, עם התמקדות בשנתיים הקרובות.
 

לאה שירה גד – מומחית בהחזרת אהבה והתאמת זוגיות לפי הקבלה המעשית

 
החזרת אהבה לפי הקבלה היא פעולה שנעשית על ידי וותק של 30+ שנות נסיוני בטיפול באהבה, חיבור זוגות והתאמת חיבור האהבה שלהם על מנת שהזוגיות תהיה מושלמת והחיבור יצליח.
השיטה לפיה אני עובדת לקוחה מספרי קבלה עתיקי יומין ומביאה שינוי משמעותי בחייכם. אתם תוכלו להיות שותפים לשיטה זו,ללמוד אותה לקבל פרקטיקה מעשית ולהשתמש בכלים רוחניים אלו על מנת להביא שמחה לעולם שסביבכם!
 
רק בדיקה מקיפה ומעמיקה מבחינת הפוטנציאל הרוחני והמיסטי הטמון בכל קשר אהבה, מערכת זוגית,
מערכת יחסים, מציאת אהבה, זיווג, התאמה זוגית ,פרנסה ותחום הבריאות הנפשית והפיזית.

 
אל תתנו לדברים להגיע   לחוסר, אובדן,         ו- ללא שליטה!
 
                   

 
 
ידע מראה לנו את התמונה המלאה. ההחלטות צריכות להיות נטולות רגשיות,הרגשיות משבשת את ההגיון וגורמת לנו לעשות טעויות שקשה לתקן.
אם ידועות לכם עובדות חלקיות וגם הם מוגזמות ,יותר מהמספר שרצונו להגזים ולהרגיז אותכם, הרי זו תהיה טעות  נוראה לפעול בפזיזות וחוסר
שיקול דעת,
כדאי לשים לב למילים שיקול דעת-דעת פירושה שכל שפירושו לפעול על פי ההגיון.כל תגובה שנעשית לא לפי השכל סופה לחזור אלינו בבומרנג
 
כואב ביותר, איבוד חברים או משפחה,הדרך חזרה כמעט בלתי אפשרית,והתשלום כבד. לכן בהחלטות החשובות בחיים כדאי להתייעץ, לקבל חוות דעת ,לראות מעבר למה שאנו מסוגלים להבין בעזרת מומחה שיוביל אותנו בשבילי הידע, ויראה לנו תמונה עם יותר פרטים ,אפשרויות, מה ניתן לסכן,ומה אסור
לפספס, כי ההזדמנות לא תמיד חוזרת.
 
 ידע זה נשק כביר, בעזרתו ארצות מנצחות במלחמה,הידע מביא לנו קידמה, תרופות חדשות ,מחקרים,
ולגבי חיינו אנו סקפטים. מה רוב האנשים אומרים: שטויות, אני לא מאמין.
 כדאי שתפגשו בעלי עסקים שהתייעצו- וזכו לפעול נכון ללא הפסדים ולהשקיע בדברים שאכן מתאימים לזמן, לתקופה בא שולט המחיר ,לתחום עיסוקם,ולעוד הרבה בדיקות לפני קבלת החלטות.
כל פעולה שבאה מהרגש,נקראת 
"כלם" כלומר כלום ,עשייה לבטלה ,בזבוז משאבים אנרגיה, כסף,והפסד,במישור האישי: ניתוק יחסים או אובדן קשר שחשוב לליבנו.
 
אהבה היא דבר נפלא כשהנפשות הפועלים תמימים באהבתם, ללא אינטרסים,ושיקולים כאלה או אחרים,אהבה היא כלי נפלא להעברת רגשות ברמה הטהורה ביותר. אהבת אמת היא נצחית ולא נעלמת.
 
 
לבחורה או גבר שהשנים חולפות להם, לא מימשו זוגיות ומצוות פרו ורבו, הגיל מתקדם לו, ישנם מחשבות אובדניות,
איך לצאת מהמצב המעוכב הזה,כל מה שניסו לא עזר,פגישות,הכרויות, מכרי חברים, כאילו שיש איזה עין על הרווקה,אינה מצליחה לשבור את המצב הנוראי הזה .
 
כל החברות מזמן נשואות, ילדים, הקשרים מטבען מתנתקים, אין מכנה משותף,מחפשים חברת אנשים בודדים אחרים, שורפים זמן בחיפושים, בבדיקות
מועדונים, שטח, טיולים משותפים,ונראה על פניו שהכל עומד באותו מקום. אין התקדמות לקשר אמיתי ,משהו שנותן לנו רצון להתחבר ,הכרויות
לא מתאימות לנו,מבוגר מידי, אישיות לא מענינת ,הריח שלו דוחה,ועוד הרבה סיבות.
 
אם היתם יודעים שהעיכוב מקורו בקצר שנותן חוסר התאמה ביננו
לבין שמנו וגורלינו, הבדיקה פשוטה מאוד ,והתיקון יוצר לידה מחודשת וכל השערים בנפש ובפיזי נפתחים!
 
 
 במילים פשוטות, החסימה נעלמת
והחיים זורמים מחדש לתכליתן.
 
 כל מה שעליכם לעשות זה לבדוק למה אני מעוכב, ומה עלי לעשות הלאה,
 
למי שגורלו הקשה מגיע לסיום מוצא את הדרך או במילים אחרות " מעשיו מתכונים משמים להגיע אל השינוי".
 
,וכדאי לזכור שכל הקורה לנו בחיינו יש כוח עליון האלהים, שמעלינו ובתוכינו, שמכוון את מעשינו והקורות אותנו. כל עשיה מהתחושה הפנימית, נקראת "אינטואיציה" והקריאה הפנימית- היא האמת המוחלטת.
 
וכשיש סימן או רמז, תחושה שאומרת לך  "די נמאס לי אני חייב שינוי" שם צריך לשנות את הדרך,
צריך לפעול,  העוזר לעצמו אלהים עוזר לו. אין כאן שיטת הסמוך, אלהים יעשה בשבילי. אלהים לא עושה קודם כל אנחנו צריכים לעשות עבודה ,ותוך כדי העשיה  עצומה ומלאת אור מגיעה ההגשמה.
אהבתי שולחת הרבה אור ותעצומות נפש להתמודד בהצלחה עם כל הקורה עמנו.
                                                         
                                                                      לאה שירה גד
 
  
 

 
 
 
 
 

 
 

בניית אתרים 2all